Magai Diana ir Arvydas Gaičiūnai garsenybes gydo nuo priklausomybių

Žinomi, nenuspėjami ir netgi skandalingi magai brolis ir sesuo Arvydas ir Diana Gaičiūnai Druskininkuose atidarė psichoterapijos kabinetą, į kurį vis dažniau suka jų garsūs draugai – verslininkai, sportininkai, politikai, atlikėjai, čia ieškantys psichologinės pagalbos.

Problemų turi visi – ir paprasti mirtingieji, ir garsenybės

Stresas, baimės, fobijos, viršsvoris, alkoholizmas... Tai problemos, su kuriomis susiduria visi – ir paprasti mirtingieji, ir garsenybės... „Labai dažnai sportininkai prasitaria, kad per treniruotę viskas labai gerai, bet kai išeina į aikštelę, kai į juos susminga daugybės žmonių akys, jaudulys nugali, pradeda nesisekti. Ne tik jauni, bet ir patyrę dainininkai, vadinamosios žvaigždės, skundžiasi patiriantys didžiulį spaudimą, nuolatinį stresą, viešumo, vienišumo baimę, dėl to turi didelių problemų.

Nors daugelio gyvenimas atrodo lengvas ir paprastas, jie jaučia didžiulę įtampą – egzistuoja problemos, konkurencija, į kurias negalima nekreipti dėmesio,“– priežastis, dėl kurių pagalbos į Dianą kreipiasi žinomi žmonės, išvardija pati puikiai su jomis susidorojanti magė.

Diana ir Arvydu galima pasitikėti. Nors specialių mokslų jie nėra baigę, tačiau savo metodo veiksmingumą yra išbandę ir įrodę patys, siekdami profesionalumo aukštumų. Niekas nesiginčys – jie moka valdyti savo kūną ir emocijas. Žino, kaip savitaigos pagalba galima savyje atskleisti ir išnaudoti paslėptas savybes, bei praplėsti žmogaus galimybių ribas. Pasiekę ne vieną pasaulio rekordą jie įrodė, kad tai kas neįmanoma — tampa įmanoma.

Svarbiausia – į negatyvią nuomonę nekreipti dėmesio

Ko bijo mūsų žvaigždės? Kaip jos reaguoja į viešą, dažnai negatyvią nuomonę, komentarus internete? Diana sako, kad panašioje situacijoje sau gali padėti tik pats žmogus – pavyzdžiui, pasitelkę jos ir brolio sukurtą saviįtaigos metodą, kuris moko nekreipti dėmesio į kito žmogaus nuomonę. „Jeigu paiso kito žmogaus nuomonės, pradeda blaškytis, nebežino, ko nori, o tai sukelia stresą,“ – negatyvias šou pasaulio puses atskleidžia jas puikiai pažįstanti Diana.

Nors garsių savo klientų pavardžių magė atskleisti negali, tačiau neslepia, kad labai dažnai, sulaukus viešo įžeidimo – per stora, per plonas, baisiai dainuoja, klaikiai atrodo ir pan.– pataria laikytis auksinės taisyklės – nekreipti dėmesio. „Tu negali pakeisti situacijos ir žmogaus nuomonės, tačiau savo reakciją į tą nuomonę pakeisti gali. Be to reikia suprasti, kad negatyviai nusiteikę žmonės patys turi rimtų problemų, o blogai apie kitus šneka dažniausiai iš pavydo arba dėl to, kad yra pernelyg susireikšminę, kito, galbūt įžeisto žmogaus reakcija, būsena jam nerūpi. Taigi svarbu į tokį žmogų nekreipti dėmesio ir išbraukti jį iš savo atminties ir prieš internetinius komentarus užsiauginti storą odą.

Nenori žaisti vyrų jausmais

Psichoterapijos kabinete Diana su broliu dirba pakaitomis. Arvydas stengiasi priimti vyrus, Diana – moteris ir merginas. Moteris šypsosi: nenori rizikuoti, nes išpažinę savo nuotaikas ir paslaptis, netgi intymius dalykus, vyrai iš jos gali laukti to paties... „Dėl to darbus stengiamės su Arvydu klientus pasidalinti“, – prasitaria.

Dianai artimiausia tema – dieta, kurios, kaip bebūtų keista, dailiai moteriai tenka laikytis: „Visą gyvenimą kontroliuoju šitą sritį, žinau, kaip tai daryti. Tiesa, mūsų tėvai, cirko artistai, visada buvo geros formos, bet močiutė tikrai nebuvo liesa, todėl norint išlaikyti dailias kūno formas, pastangų man tikrai reikia.“

Baimes įmanoma nugalėti

Įdomu tai, kad Dianos ir Arvydo sukurta mitybos programa neliepia laikytis jokių dietų. „Mums svarbiausia išmokyti žmones taisyklingai valgyti: ką valgyti, kaip valgyti ir ką galvoti valgant. Valgymo metu nestresuoti ir neprisivalgyti per daug, pajusti momentą, kada reikia sustoti. Neseniai buvo atliktas eksperimentas: valgytojams užrišo akis ir jie suvalgė dvigubai mažiau nei valgydavo anksčiau, nes mėgavosi maistu ir galvojo, ką valgo...“– savo pastebėjimu šokiruoja Diana.

Lieknėjimo seansų metu Diana su Arvydu moko ne tik pagrindinių saviįtaigos taisyklių, bet ir paprasto dalyko – iš raciono išmesti mėgstamą, bet nenaudingą produktą: mėsą, majonezą, saldumynų, bulvių traškučius. ... Žmonėms pataria laikytis labai paprastų taisyklių, kurių rezultatai būna labai geri. Viso to pasiekia pasitelkę netgi hipnozę, kurios tikslas – pakeisti neteisingą žmogaus mąstymą, neteisingą „programą“ galvoje.

Dar viena Dianos sritis – baimės ir fobijos, metodai, kaip jų išvengti. Ne sykį jauna moteris yra prisipažinusi, kad nebijo nieko. Gali atsigulti ant vinių, vaikščioti žarijomis, surakintomis rankomis pasinerti po vandeniu, atlikti kitus protu nesuvokiamus triukus.

„Mes patys su Arvydu visa tai išbandėme ir įrodėme, kad visas baimes įmanoma nugalėti. Po pasirodymų žmonės dažnai klausinėja, kaip tai galima padaryti, todėl ir sugalvojome sukurti programą, žmogui padedančią pačiam kontroliuoti savo psichiką. Aišku, mes nemokome užsišaldyti lede ar pasinerti po vandeniu, bet mokome išmokti save valdyti nemalonioje situacijoje, kurioje dažniausiai atsiduria, “ – patikslina savitaigos metodo žinovė.

Viskas prasideda nuo nepasitikėjimo savimi

Ko žmonės bijo labiausiai – mirties, ateities, skurdo, bedarbystės? „Žmonės turi įvairiausių baimių... Baimė tai yra vidinė įtampa, kurią žmogus nuolat jaučia kartais net be priežasties. Dauguma mūsų žmonių baiminasi kitų žmonių požiūrio, neigiamo vertinimų. Kiti gali jausti skrydžio baimę. Tačiau visos baimės prasideda nuo nepasitikėjimo savimi, nuo nepilnavertiškumo jausmo. Šitą problemą dažniausiai nagrinėjame ir jos dažniausiai bandome jos atsikratyti,“– neslepia.

Universalaus patarimo, kaip atsikratyti baimių Diana sako neturinti, nes kiekvienas žmogus vis kitoks: vieniems padeda psichoterapija, kitiems – hipnozė, tretiems — perskaityta knyga, suvokta gyvenimo motyvacija... „Reikia įvardyti problemą, su ja dirbti, ir problemos pamažu išnyksta,“ – įsitikinusi visada gera nuotaika trokštanti moteris.

Daugiausia problemų žmonėms sukelia stresas. Jis kaltas netgi dėl antsvorio, taigi norint atsikratyti svorio Diana pataria pirmiausia vengti streso. Primena, kad egzistuoja fizinis ir emocinis alkis. Juk kaip dažnai valgome vien dėl to, kad valgytume – žmogus nejaučia ką valgo, nejaučia malonumo, maistu užkemša problemą, nemalonumą. Atsikračius streso noras nuolat valgyti arba užkandžiauti išnyksta.

Ne teoretikai, o praktikai

Diana patikina, kad „DiArchy saviįtaigos“ metodą įgyvendinti realybėje jai su broliu nėra sunku. Juk yra ne teoretikai, o praktikai, viską išbandė patys, dirbdami magų darbą. Šitie dalykai juos domino seniai, patys juos naudojo ruošdamiesi pasirodymams, jų poveikiu įsitikino bendraudami su savo draugais, labai dažnai scenos žmonėmis, pavyzdžiui, garsiausiu Rusijoje hipnotizuotoju. Įgyta patirtimi magai pasiryžę pasidalinti ne tik su paprastais žmonėmis, garsenybėmis, bet netgi su psichologais-teoretikais.

Diana ir Arvydas žino ir tai, kaip pasiekti sėkmės darbe: „Žinom, nes jos jau pasiekėme“, – šypsosi viena garsiausių pasaulio magių. Problemos darbe, pasak jos, atsiranda tuomet, kai žmogus neišdrįsta realizuoti savo gabumų, gebėjimų – vėl dėl tos pačios baimės, kad kažkas kažką apie jį blogo pasakys. Dėl to labai dažnai neišsipildo svajonės, žmogus nepasiekia karjeros, jaučia nepilnavertiškumo kompleksą.

Vidinių rezervų visada yra

Pasitelkus relaksacija, meditaciją, hipnozę galima atskleisti neatskleistus talentus, galimybes. Jas tiesiog reikia suaktyvinti – kad jos tarnautų žmogui. Diana su Arvydu stengiasi tuos gabumus atskleisti, pasakyti žmogui, kad vidinių rezervų visada yra. Ir tai nepriklauso nuo amžiaus, nes pasak Dianos, žmogaus galimybės neribotos. Po hipnozės seanso žmogus gali atskleisti savo talentą, gali pradėti dainuoti, piešti, išmokti užsienio kalbos. Ar tai pavyks — priklauso tik nuo žmogaus noro.

Vis dėlto žaisti su žmonių sąmone nėra paprasta, tai atsakinga. „Bet visų pirma – mes praktikai, ne teoretikai, viską išbandę patys, — dar kartą primena Diana. – O antra bet ko nepriimam. Nesiimam gydyti sunkių atvejų, kai žmogus turi rimtą psichinę ligą. Mes dirbame su žmonėmis, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę. Mūsų metodas neturi pašalinio poveikio, kadangi mes prie žmogaus net neprisiliečiame. O seanso metu atsipalaiduoti naudinga ne tik kūnui, bet ir dvasiai — visam organizmui,“– neleidžia suabejoti Diana.
Prenumeruoti "DiArchy Paslaptis" naujienas per FeedBurner:

Įveskite savo el. pašto adresą:

Galite palikti atsakymą, arba cituoti iš savo svetainės.

Komentuokite

Jums reikia užsiregistruoti jei norite parašyti komentarą.