Magijos teatro „DiArchy“ gimtadienio dovana Panevėžiui – įspūdingas šou ant Nevėžio Senvagės ežero

Šeštadienio vakarą Nevežio Senvagės ežeras trumpam pavirs milžiniška scena – magijos teatro „DiArchy” artistai Arvydas Gaičiūnas ir Diana Gaičiūnaitė-Dirmė kartu su prodiuserine kompanija „Visual Dreams Factory” ten surengs magišką teatralizuotos 4D vaizdo projekcijų ir lazerių šou. Įspūdingo, interaktyvaus renginio premjera – vėlų rugsėjo 6 vakarą.

Specialiai šiam teatralizuotam 4D šou viduryje ežero bus pastatytas milžiniškas 15 metrų aukščio ir 30 metrų ilgio vandens ekranas, kuriame, skambant muzikai, vienas po kito iš vandens išnirs animuoti gražiausi Panevėžio vaizdai , istoriniai epizodai ir net ateities vizualizacijos.

Žiūrovų dėmesį prikaustys magiškas „DiArchy“ iliuzionistų pasirodymas. Arvydas ir Diana džiaugiasi, kad Panevėžio 511 gimtadienio proga gali surengti įspūdingą šiuolaikinį šou, kurio Lietuvoje dar niekas nematė.

Žinoma, panaudosim illiuzijos meną, technomagijos elementų, tačiau tegul lieka intriga!“, – pasakojo unikaliam pasirodymui ypatingai besirengiantys, gyvai atliekamus magijos triukus ir virtualias technologijas į viena sujungsiantys, „DiArchy“ magai Diana ir Arvydas.

Abu jie sakė, jog jiems svarbu, kad apie šį įspūdingą reginį sužinotų kuo daugiau žmonių. „Žiūrovai pamatys tai, ko dar nematė – tai unikalus projektas. Jie išvys tarsi kitą pasaulį. Norėtumėme, kad stovintys krante žmonės pamirštų, kad jie yra dabartiniam pasaulyje , o stebėdami vaizdus ant vandens ekrano rodomose 4D projekcijose, tarsi keliautų laiku, atsidurtų virtualiame pasaulyje. Vaizdai bus rodomi ne tik ant vandens, bet ir ant pakrantėje augančių medžių“, – apie kuriamą unikalų projektą pasakojo jo sumanytojai.

Žinomiausi ir paslaptingiausi rekordų laužytojai,magai ir mentalistai „DiArchy“ perkels žiūrovus į ateitį.

Diana ir Arvydas – daugelio ekstremalių TV laidų autoriai ir iniciatoriai. Jų projektus „Užsišaldę lede“, ir „Gyvi be oro“ gyvai stebėjo tūkstančiai žmonių, ir milijonai TV žiūrovų. Savo išskirtiniais sugebėjimais jie pelnė žmonių pripažinimą 32 pasaulio šalyse.

Dabar jie pasiruošę nustebint Panevėžio gyventojus ir naudojant naujas technologijas perkelt visus žiūrovus į virtualų pasaulį.

Projektą įgyvendinti ėmėsi geriausi šalies vaizdo ir garso specialistai.

Techninė bazė sudaryta iš stipriausių Lietuvos vaizdo instaliacijų, šviesos, garso ir lazerinių technologijų sričių kompanijų. Projekcijų , ekranų, spec. efektų meistrai „VIDEO PROEKTAI“, lazerių, įgarsinimo, apšvietimo specialistų komanda – tai žmonės, kurie atvyks iš Vilniaus ir keletą dienų montuos įrangą ir atliks techninius bandymus.

Didelę kompiuterinės grafikos dalį ir vizualinius efektus sukūrė pats Arvydas Gaičiūnas.

Efektingojo pasirodymo režisierius Mindaugas Urbonavičius :

– Norime parodyt 4D projekcijose Panevėžio istorijos raidą. Bus galima pamatyti, kad Panevėžys – tai puikus, šiuolaikinis miestas.

Repetuoja naktimis

Magai, paklausti, kiek laiko prireikė paruošti įspūdingąjį šou, atsakė: „Apie pusmetį. Bet rimčiau ėmėme repetuoti tik tada, kai gavome savivaldybės patvirtinimą. Tada pasitelkėme geriausius technikos specialistus... Parodysime neįprastą, muzikos, apšvietimo, lazerių, vaizdo projekcijų magišką vandens šou“.

Magai sakė, kad pastaruoju metu paskutiniąsias repeticijas ėmė rengti naktimis, vien tam, kad suderint techninius dalykus.

„Kol kas kiekvienas daro savo. Illiuzionas jau paruoštas. Šou choreografas – Povilas Lapinskas stato mistinio šokio sceną, kur šokėjos, dalyvausiančios šou, atliks paslaptingą šešėlių kompoziciją. Technikai atliks savo darbą. Artimiausiomis dienomis repetuosime ir ant Nevėžio senvagės ežero...“ – kalbėjo „DiArchy“ artistai.

Noras sutapo su miesto gimtadieniu.

Šiemet Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinė, švenčia savo 511 gimtadienį.

Į jo šventinį repertuarą įsilies daugybė renginių. Vienu įspūdingiausių žada būti magijos teatro „DiArchy“ 4D projektas ant vandens.

Kol kas viso sumanymo apie tai, koks šou žiūrovų laukia, nei šio teatro artistai Arvydas Gaičiūnas ir Diana Gaičiūnaitė-Dirmė nei jų prodiuserė Anna Oleinik iki galo neatskleidžia. Motyvas suprantamas – norima iki paskutinės minutės išlaikyti intrigą.

„Šio pasirodymo tikslas – ne tik nustebinti žiūrovus įspūdingu šou, bet ir populiarinti šiuolaikinį meną „, – sakė šiam pasirodymui ypatingai besirengiantis, gyvai atliekamus magijos triukus ir virtualias technologijas į viena sujungsiantis „DiArchy“ magas Arvydas Gaičiūnas.

Sugalvojome, kaip Panevėžio vaizdus ir mūsų magiją apjungti, ir sukurti įspūdingą šou, tam panaudojant įvairias vaizdo projekcijas. Bet viso sumanymo iki galo neatskleisime...“ – paslaptingai kalbėjo magai.

Diana ir Arvydas pasakojo, kad pavasario pabaigoje šią idėją pristatę Panevėžio miesto kulturos centrui, magai sužinojo, jog jų noras sutapo su Miesto gimtadieniu.

„Be to, Panevėžys – šių metų Lietuvos kultūros sostinė. Tai mus paskatino padaryti išskirtinį – skirtą Panevėžiui, šou ant ežero. Malonu, kad mūsų idėjai savivaldybėje buvo pritarta...“ – kalbėjo Diana.

Magai, norėdami dar labiau suintriguoti būsimus žiūrovus, puse lūpų prasitarė, kad juos šou metu bus galima pamatyti sklandančius ore, po vandeniu, taip pat nebus apsieita ir be ugnies. Tai įspūdingas reginys, kur magija ir iliuzija susijungia su naujomi technoloogijomis.

Skaitykite daugiau: ​Magijos teatro „DiArchy“ gimtadienio dovana Panevėžiui – įspūdingas šou ant Nevėžio Senvagės ežero | Alfa.lt
Prenumeruoti "DiArchy Paslaptis" naujienas per FeedBurner:

Įveskite savo el. pašto adresą:

Galite palikti atsakymą, arba cituoti iš savo svetainės.

Komentuokite

Jums reikia užsiregistruoti jei norite parašyti komentarą.