Tikri burtai

Kad suprastume, kaip pomėgiai gali padėti išsiugdyti EQ (emocinį koeficientą) įgūdžių, atidžiau pasižiūrėkime į vieną tokį, kurį dažnai rekomenduoju konsultuojamiems vaikams (ir kurį pats labai mėgstu) – burtus.

Burtai gali apimti visas hobių kategorijas, atsižvelgiant į tai, kas juose pabrėžiama.

Kai kuriems vaikams patinka rinkti fokusus, tuo tarpu kiti susidomi nuosavų fokusų kūrimu (tai nebloga idėja, nes šis hobis gali tapti brangus).

Dauguma fokusų pagrįsti matematinėmis formulėmis ir iliuzijos mokslu, tad šis hobis taip pat yra geras neakademinis būdas įgyti šių gebėjimų.

Svarbiausia, kad fokusai susiję su atlikimu, ar vaikas juos rodytų Jums, ar vienam draugui, ar per klasės talentų pasirodymą.

Visuomeniniai fokusų rodymo aspektai teikia vieną svarbiausių galimybių – išmokti pasiekimų įgūdžių.

Hobiai turėtų beveik tuoj pat vaikams suteikti atlikto darbo jausmą.

Tai pasakytina apie fokusus.

Kai vaikas įvaldo fokusą, jaučia, kad žino tai, ko niekas daugiau nežino, ir tai teikia naują atspalvį jo supratimui apie save.

Magiškų fokusų esti įvairiausių: nuo „savaiminių“, kurie nesunkiai išmokstami ir tuoj pat teikia pasitenkinimą, iki tokių, kuriems reikia daug sumanumo ir miklumo, įsidėmėjimo ir žongliravimo.

Burtai – puikus hobis impulsyviems vaikams.

Jie reikalauja minčių ir veiksmų derinimo, laiko bei jo parinkimo jausmo, kurio tokiems vaikams trūsta pagal apibrėžimą.

Atlikdamas fokusą, impulsyvus vaikas išmoksta dėmesio gauti tinkamais būdais ir ugdosi sąmojį, kuris užkrečia ir pralinksmina kitą.

Dr. Lawrence E. Shapiro
«Kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą. vadovas tėvams.»

Prenumeruoti "DiArchy Paslaptis" naujienas per FeedBurner:

Įveskite savo el. pašto adresą:

Galite palikti atsakymą, arba cituoti iš savo svetainės.

11 Komentarai straipsnio: “Tikri burtai”

 1. mantis3232 says:

  jus garai nusimovete kojas:)

 2. wilkas123 says:

  Diana,Arvydai as jus dievinu :) Man jus patinkat :)

 3. pagrande says:

  Turbut kad ten nenusimove :D D kiek supratau tai ten buvo praplyse biskuti ir kojo buvo viduje :D D arba apsirikau.

 4. Sangis3 says:

  Jūs kelnių šone turėjot 2 skyles ir į jas įkišote kojas :) Lengva suprasti , nes jusų kojos neatsitraukė nuo jūsų kūno viršutinės dalies .

 5. ...Lengva suprasti...

  Tai nėra mįslė, kurią reikia spręsti. Be abejo tai yra iliuzija ir skirta tam, kad sudominti, nustebinti. Tai vienas iš magijos, kaip meno, tikslų. Egzistuoja daug žanrų, daug menų, kurie turi panašių tikslų.

  Bet jeigu rašot, kad tai lengva suprasti ir tiksliai nežinot kaip, nes nepataikėt :) , tai automatiškai tampat apsišaukėliu. Pseudo ekspertu :) «Viską žinau, bet netiksliai.»

 6. deividas says:

  cia teisybe

 7. DiArchyGerbėja says:

  Kai reikia išmokti burtų(magijos)?

 8. Gabriele!!! says:

  Malonu buvo kai atvažiavote šiandien į Kupiškį. :) ) Geri tie jūsų triukai :D . Bet kaip jus taip išmokoteE? :D Gal aš irgi turiu kokių galių. :D DD

 9. magicausteja says:

  man jūs labai labai patikote kai atvažiavote į subačiu man patiko aš ten sedėjau ir ziurėjau jūsų magija,triukus!!! :p O ne tai kad sedeti namie ir nuobodžiauti :) aš jūsų dydele gerbėja!!! :D

 10. Airidux says:

  gal galit ikelt pamoka kaip nusimti kojas

Komentuokite

Jums reikia užsiregistruoti jei norite parašyti komentarą.