Magai iš „DiArchy“ LNK laidoje „Būk mano meile!”: ar lieknėjimo hipnozė – saugu?

2012-11-19

Griežčiausios dietos, sveikatai pavojingi vaistai, skrandžio mažinimo operacijos – tai tik dalelė to, ką moterys daro norėdamos sulieknėti. Nors šio pirmadienio pažinčių laidos „Būk mano meile!” jaunikis Gediminas ir jį atlydėjęs magų duetas „DiArchy“ magai Diana ir Arvydas Gaičiūnai, tvirtina, kad meilė nepriklauso nuo kūno svorio, kone kiekvienos moters svajonė – dėvėti bent vienu dydžiu mažesnius drabužius.

Amerikoje ir Europoje sparčiai plintant lieknėjimo hipnozei, apie tai, ar įtaiga gali padėti kovoje su papildomais kilogramais, prakalbo ir žinomiausias Lietuvos magų duetas, ne vienerius metus hipnozę naudojantis įvairių priklausomybių gydymui ir lieknėjimui.

„Mūsų tėvai  — buvo cirko artistai, todėl tiesiog negalėjo būti apkūnūs, o štai močiutė nebuvo iš liesųjų. Man pačiai labai rūpi, kad kūnas būtų sveikas ir gražus, todėl visą gyvenimą kontroliuoju šią sritį ir žinau, kad savitaiga ar profesionali hipnozė gali labai daug”, — pasakoja magė Diana.

Itin sudėtingais, pavojingais, o kartais net protu nesuvokiamais magiškais pasirodymais išgarsėję magai LNK pažinčių laidoje „Būk mano meile!” neslėpė – žmonių noru atrodyti gražiau dažniausiai pasinaudoja šarlatanai! Vis dėlto magija ir hipnozė gali padėti greičiau sulieknėti, teigia „DiArchy“.

Kaip 14 kilogramų atsikratė laidos vedėja Inga Norkutė – Žvienienė: atidžiai rinkdamasi maistą ar pasinaudojusi hipnoze? Ar internete platinami įrašai su stebuklingą lieknėjimą neva užtikrinančiu vadinamuoju 25-uoju kadru gali mus paveikti? Išskirtinis, tik LNK žiūrovams skirtas magiškas „DiArchy“ lieknėjimo seansas laidos metu – jau pirmadienį laidoje „Būk mano meile!”, 15:55 val.

http://www.lnk.lt/naujiena/1055/magai-is-diarchy-lnk-laidoje-buk-mano-meile-ar-lieknejimo
Prenumeruoti "DiArchy Paslaptis" naujienas per FeedBurner:

Įveskite savo el. pašto adresą:

Galite palikti atsakymą, arba cituoti iš savo svetainės.

Komentuokite

Jums reikia užsiregistruoti jei norite parašyti komentarą.